
Wholesale Ferris Wheel Snowflake Design Jewelry Set For Women Made Of Stainless Steel Zircon And Titanium Steel With Electroplating Process
Wholesale Ferris Wheel Snowflake Design Jewelry Set For Women Made Of Stainless Steel Zircon And Titanium Steel With Electroplating Process
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images









Wholesale Ferris Wheel Snowflake Design Jewelry Set For Women Made Of Stainless Steel Zircon And Titanium Steel With Electroplating Process
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |





















