
Wholesale Ferris Wheel Zircon Rhombus Flower Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
Wholesale Ferris Wheel Zircon Rhombus Flower Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images














Wholesale Ferris Wheel Zircon Rhombus Flower Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 30g |





















