
Wholesale Five Leaf Flower Single Sided Plant Jewelry Set For Women Titanium Steel Electroplated Necklace Earrings Bracelets With O Chain
Wholesale Five Leaf Flower Single Sided Plant Jewelry Set For Women Titanium Steel Electroplated Necklace Earrings Bracelets With O Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images
















Wholesale Five Leaf Flower Single Sided Plant Jewelry Set For Women Titanium Steel Electroplated Necklace Earrings Bracelets With O Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























