
Wholesale Flannel Handmade Flower Choker And Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Fabric |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images








Wholesale Flannel Handmade Flower Choker And Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Fabric |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Fabric |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |























