
Wholesale Flying Disc Bead Clavicle Chain Necklace Coconut Shell Imitation Pearl African Pine Alloy Geometric Handmade Unisex
Wholesale Flying Disc Bead Clavicle Chain Necklace Coconut Shell Imitation Pearl African Pine Alloy Geometric Handmade Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Coconut Shell Imitation Pearl African Pine Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 25g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images




























Wholesale Flying Disc Bead Clavicle Chain Necklace Coconut Shell Imitation Pearl African Pine Alloy Geometric Handmade Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Coconut Shell Imitation Pearl African Pine Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Coconut Shell Imitation Pearl African Pine Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 25g |























