
Wholesale Freshwater Pearl Geometric Simple Natural Titanium Steel Electroplated Stacked Necklace For Women
Wholesale Freshwater Pearl Geometric Simple Natural Titanium Steel Electroplated Stacked Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $11.02
-65%$11.02
$3.86More Images





Wholesale Freshwater Pearl Geometric Simple Natural Titanium Steel Electroplated Stacked Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























