🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Fruit Jewelry Set Copper Cherry Zirconia Design For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cherry |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Select Color
From $0.76
Original: $2.17
-65%Wholesale Fruit Jewelry Set Copper Cherry Zirconia Design For Women—
$2.17
$0.76More Images









Wholesale Fruit Jewelry Set Copper Cherry Zirconia Design For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cherry |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cherry |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |























