
Wholesale Fruit Series Cherry Shape Pendant Clavicle Chain Necklace For Women Copper Electroplating Mixed Gemstone Setting Geometric Style
Wholesale Fruit Series Cherry Shape Pendant Clavicle Chain Necklace For Women Copper Electroplating Mixed Gemstone Setting Geometric Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images










Wholesale Fruit Series Cherry Shape Pendant Clavicle Chain Necklace For Women Copper Electroplating Mixed Gemstone Setting Geometric Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 15g |























