
Wholesale Fruit Shaped Zircon Inlaid Copper Plated Real Gold Earrings
| Electroplating | 18K Real Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay | Zircon |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images





Wholesale Fruit Shaped Zircon Inlaid Copper Plated Real Gold Earrings
| Electroplating | 18K Real Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay | Zircon |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | 18K Real Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay | Zircon |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























