
Wholesale Fruitshape Plastic Resin Alloy Jewelry With Electroplating For Women Strawberry Cherry Pendant Necklace
Wholesale Fruitshape Plastic Resin Alloy Jewelry With Electroplating For Women Strawberry Cherry Pendant Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Lovely,Fruit,Food |
| Weight | 36g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images












Wholesale Fruitshape Plastic Resin Alloy Jewelry With Electroplating For Women Strawberry Cherry Pendant Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Lovely,Fruit,Food |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Lovely,Fruit,Food |
| Weight | 36g |























