
Wholesale Geometric Cross Pendant Unisex Necklace With Polish Finish Made Of Titanium Steel And Stainless Steel Cuban Chain
Wholesale Geometric Cross Pendant Unisex Necklace With Polish Finish Made Of Titanium Steel And Stainless Steel Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Full Body Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 25g |
More Images





Wholesale Geometric Cross Pendant Unisex Necklace With Polish Finish Made Of Titanium Steel And Stainless Steel Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Full Body Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Full Body Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 25g |





















