
Wholesale Geometric Diamond Design Titanium Steel Rotating Ring Pendant Short Clavicle Chain
Wholesale Geometric Diamond Design Titanium Steel Rotating Ring Pendant Short Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images





Wholesale Geometric Diamond Design Titanium Steel Rotating Ring Pendant Short Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























