🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Geometric Diamond Necklace Made Of Titanium Steel And Copper For Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
$0.64
Original: $1.82
-65%Wholesale Geometric Diamond Necklace Made Of Titanium Steel And Copper For Unisex—
$1.82
$0.64More Images




Wholesale Geometric Diamond Necklace Made Of Titanium Steel And Copper For Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























