
Wholesale Geometric Diamond Stainless Steel Marquise Zircon Mixed Gem Inlay Necklace Multilayer Stacking Clavicle Chain Accessory
Wholesale Geometric Diamond Stainless Steel Marquise Zircon Mixed Gem Inlay Necklace Multilayer Stacking Clavicle Chain Accessory
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $2.23
-65%$2.23
$0.78More Images







Wholesale Geometric Diamond Stainless Steel Marquise Zircon Mixed Gem Inlay Necklace Multilayer Stacking Clavicle Chain Accessory
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |





















