
Wholesale Geometric Doublelayer Zircon Inlaid Copper Necklace With Real Gold Electroplated Ochain For Women
Wholesale Geometric Doublelayer Zircon Inlaid Copper Necklace With Real Gold Electroplated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 1g |
Original: $2.01
-65%$2.01
$0.70More Images











Wholesale Geometric Doublelayer Zircon Inlaid Copper Necklace With Real Gold Electroplated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 1g |























