
Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Original: $5.92
-65%$5.92
$2.07More Images





Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |





















