
Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Light Luxury Style Bracelet Jewelry For Girls
Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Light Luxury Style Bracelet Jewelry For Girls
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style |
| Weight | 35g |
Original: $3.53
-65%$3.53
$1.24More Images






Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Light Luxury Style Bracelet Jewelry For Girls
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style |
| Weight | 35g |





















