
Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Rectangular Zircon Inlaid Braided Adjustable Ring For Women
Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Rectangular Zircon Inlaid Braided Adjustable Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images







Wholesale Geometric Electroplated Stainless Steel Rectangular Zircon Inlaid Braided Adjustable Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























