
Wholesale Geometric Evil Blue Eye Stainless Steel Enamel Glaze Gold Plated Adjustable Ring For Unisex
Wholesale Geometric Evil Blue Eye Stainless Steel Enamel Glaze Gold Plated Adjustable Ring For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images






Wholesale Geometric Evil Blue Eye Stainless Steel Enamel Glaze Gold Plated Adjustable Ring For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















