
Wholesale Geometric Glossy Ring Stitching Design Titanium Steel Goldplated Unisex Jewelry Suit With Earrings
Wholesale Geometric Glossy Ring Stitching Design Titanium Steel Goldplated Unisex Jewelry Suit With Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Jewelry + Earrings |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images








Wholesale Geometric Glossy Ring Stitching Design Titanium Steel Goldplated Unisex Jewelry Suit With Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Jewelry + Earrings |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Jewelry + Earrings |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























