
Wholesale Geometric Hollow Circle Splicing Ferris Wheel Design Stainless Steel And Glass Stone Necklace For Women With Electroplating
Wholesale Geometric Hollow Circle Splicing Ferris Wheel Design Stainless Steel And Glass Stone Necklace For Women With Electroplating
| Attribute 1 | Jewelry |
|---|---|
| Attribute 2 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Attribute 3 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $5.14
-65%$5.14
$1.80More Images














Wholesale Geometric Hollow Circle Splicing Ferris Wheel Design Stainless Steel And Glass Stone Necklace For Women With Electroplating
| Attribute 1 | Jewelry |
|---|---|
| Attribute 2 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Attribute 3 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Jewelry |
|---|---|
| Attribute 2 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Attribute 3 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |





















