
Wholesale Geometric Light Luxury Style Copper Plated Diamond Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Leaves,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images







Wholesale Geometric Light Luxury Style Copper Plated Diamond Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Leaves,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Leaves,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























