
Wholesale Geometric Patchwork Titanium Steel Earrings With Electroplating For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images


























Wholesale Geometric Patchwork Titanium Steel Earrings With Electroplating For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























