🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Geometric Pearl Earrings Titanium Steel Jewelry Electroplated Retro Style For Women
Wholesale Geometric Pearl Earrings Titanium Steel Jewelry Electroplated Retro Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 9g |
Select Spec
From $0.75
Original: $2.15
-65%Wholesale Geometric Pearl Earrings Titanium Steel Jewelry Electroplated Retro Style For Women—
$2.15
$0.75More Images








Wholesale Geometric Pearl Earrings Titanium Steel Jewelry Electroplated Retro Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 9g |









