
Wholesale Geometric Personality Freshwater Pearl Spliced Titanium Steel Gold Plated Necklace For Women
Wholesale Geometric Personality Freshwater Pearl Spliced Titanium Steel Gold Plated Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images




Wholesale Geometric Personality Freshwater Pearl Spliced Titanium Steel Gold Plated Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























