
Wholesale Geometric Pinshaped Copper Ear Clips 14K Gold Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Daily Necessities |
| Weight | 5g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images





Wholesale Geometric Pinshaped Copper Ear Clips 14K Gold Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Daily Necessities |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Daily Necessities |
| Weight | 5g |























