
Wholesale Geometric Polish Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Square Pearl Chain Unisex Fashion Jewelry
Wholesale Geometric Polish Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Square Pearl Chain Unisex Fashion Jewelry
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images







Wholesale Geometric Polish Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Square Pearl Chain Unisex Fashion Jewelry
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |























