
Wholesale Geometric Simple 18K Gold Electroplated Titanium Steel Rhomboid Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images




Wholesale Geometric Simple 18K Gold Electroplated Titanium Steel Rhomboid Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























