
Wholesale Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Braided Rope Square Cut Out Pendant Necklace For Women
Wholesale Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Braided Rope Square Cut Out Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 35g |
More Images





Wholesale Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Braided Rope Square Cut Out Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 35g |























