
Wholesale Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Open Ring For Women Light Luxury Style
| Gender | Versatile,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Versatile |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images




Wholesale Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Open Ring For Women Light Luxury Style
| Gender | Versatile,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Versatile |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Versatile,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Versatile |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























