
Wholesale Geometric Stainless Steel And Pearl Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,2.5Mm*45Cm |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple |
| Weight | 10g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Geometric Stainless Steel And Pearl Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,2.5Mm*45Cm |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,2.5Mm*45Cm |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple |
| Weight | 10g |























