
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |





















