
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.69
-65%$5.69
$1.99More Images






Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |





















