
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Ushaped Zircon Earrings For Women
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images






Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Ushaped Zircon Earrings For Women
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |





















