
Wholesale Geometric Stainless Steel Jewelry Set With Vacuum Real Gold Plating For Women Earrings And Necklace
Wholesale Geometric Stainless Steel Jewelry Set With Vacuum Real Gold Plating For Women Earrings And Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.04
-65%$5.04
$1.76More Images






Wholesale Geometric Stainless Steel Jewelry Set With Vacuum Real Gold Plating For Women Earrings And Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















