
Wholesale Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Women's Earrings Light Luxury Highend Niche Style
Wholesale Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Women's Earrings Light Luxury Highend Niche Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings | Elegant And High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Jewelry | High-End Women's Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Stud Earrings | Niche Style Earring Design |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images














Wholesale Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Women's Earrings Light Luxury Highend Niche Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings | Elegant And High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Jewelry | High-End Women's Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Stud Earrings | Niche Style Earring Design |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings | Elegant And High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Jewelry | High-End Women's Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Stud Earrings | Niche Style Earring Design |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |





















