
Wholesale Geometric Stitching 18K Gold Plated Titanium Steel Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Geometric Stitching 18K Gold Plated Titanium Steel Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images








Wholesale Geometric Stitching 18K Gold Plated Titanium Steel Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























