
Wholesale Geometric Titanium Steel And Stainless Steel Women's Earrings With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
Wholesale Geometric Titanium Steel And Stainless Steel Women's Earrings With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images






Wholesale Geometric Titanium Steel And Stainless Steel Women's Earrings With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |





















