
Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Rectangular Zircon Pendant Ball Chain Unisex Couple Necklace Pair
Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Rectangular Zircon Pendant Ball Chain Unisex Couple Necklace Pair
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images






Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Rectangular Zircon Pendant Ball Chain Unisex Couple Necklace Pair
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























