
Wholesale Geometric Ushaped Oil Drop Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
Wholesale Geometric Ushaped Oil Drop Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Dripping Oil |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images








Wholesale Geometric Ushaped Oil Drop Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Dripping Oil |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Dripping Oil |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















