
Wholesale Gold Plated Copper Heartshaped Earrings For Women
| 226 | 铜镀真金18K |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 轻奢风,形状,图案 |
| 处理工艺 | 镀金 |
| 材质 | 铜 |
| 造型 | 心形 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 5g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images




Wholesale Gold Plated Copper Heartshaped Earrings For Women
| 226 | 铜镀真金18K |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 轻奢风,形状,图案 |
| 处理工艺 | 镀金 |
| 材质 | 铜 |
| 造型 | 心形 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 226 | 铜镀真金18K |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 轻奢风,形状,图案 |
| 处理工艺 | 镀金 |
| 材质 | 铜 |
| 造型 | 心形 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 5g |























