
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Medieval Style Cross Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images




Wholesale Gold Plated Stainless Steel Medieval Style Cross Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |





















