
Wholesale Goldplated Stainless Steel Multilayered Cactus Pendant Necklace For Women In Medieval Style With Bead Chain
Wholesale Goldplated Stainless Steel Multilayered Cactus Pendant Necklace For Women In Medieval Style With Bead Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images




Wholesale Goldplated Stainless Steel Multilayered Cactus Pendant Necklace For Women In Medieval Style With Bead Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















