
Wholesale Goldplated Stainless Steel Plants And Flowers Leaf Necklace And Bracelet Set Women's Accessories
Wholesale Goldplated Stainless Steel Plants And Flowers Leaf Necklace And Bracelet Set Women's Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Leaf Necklace Bracelet Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Leaf Necklace Bracelet Set |
| Weight | 11g |
Original: $3.01
-65%$3.01
$1.05More Images







Wholesale Goldplated Stainless Steel Plants And Flowers Leaf Necklace And Bracelet Set Women's Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Leaf Necklace Bracelet Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Leaf Necklace Bracelet Set |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Leaf Necklace Bracelet Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Leaf Necklace Bracelet Set |
| Weight | 11g |





















