
Wholesale Handheld Love Stainless Steel Jewelry Threepiece Set With Heart Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Handheld Love Stainless Steel Jewelry Threepiece Set With Heart Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images




Wholesale Handheld Love Stainless Steel Jewelry Threepiece Set With Heart Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























