
Wholesale Handmade Alloy Jewelry Set With Plant Flowers Pattern For Women Necklace And Earrings
Wholesale Handmade Alloy Jewelry Set With Plant Flowers Pattern For Women Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 130g |
Original: $16.72
-65%$16.72
$5.85More Images






Wholesale Handmade Alloy Jewelry Set With Plant Flowers Pattern For Women Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 130g |























