
Wholesale Handmade Coconut Shell And Green Aventurine Geometric Pattern Unisex Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Coconut Shell Green Aventurine |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images























Wholesale Handmade Coconut Shell And Green Aventurine Geometric Pattern Unisex Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Coconut Shell Green Aventurine |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Coconut Shell Green Aventurine |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |























