
Wholesale Handmade Diamond Hiphop Gold Plated Copper Cuban Chain Necklace For Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Diamond Cuban Chain | Cross-Border Full Diamond Cuban Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,18 Inches 46Cm,22 Inches 61Cm,24 Inches 76Cm |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 150g |
Original: $32.76
-65%$32.76
$11.47More Images






Wholesale Handmade Diamond Hiphop Gold Plated Copper Cuban Chain Necklace For Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Diamond Cuban Chain | Cross-Border Full Diamond Cuban Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,18 Inches 46Cm,22 Inches 61Cm,24 Inches 76Cm |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Diamond Cuban Chain | Cross-Border Full Diamond Cuban Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,18 Inches 46Cm,22 Inches 61Cm,24 Inches 76Cm |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 150g |























