
Wholesale Handmade Geometric Fivepointed Star And Ferris Wheel Pendant Necklace For Women Titanium Steel 18K Gold Plated
Wholesale Handmade Geometric Fivepointed Star And Ferris Wheel Pendant Necklace For Women Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images















































Wholesale Handmade Geometric Fivepointed Star And Ferris Wheel Pendant Necklace For Women Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























