
Wholesale Handmade Geometric Inlaid Zircon Copper Cross Necklace Hip Hop Jewelry
| Cross Necklace | Cross-Border Personalized Cross Necklace Handmade Customization |
|---|---|
| Cross Pendant | Cross-Border Personalized Cross Pendant Handmade Customization |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $7.05
-65%$7.05
$2.47More Images





Wholesale Handmade Geometric Inlaid Zircon Copper Cross Necklace Hip Hop Jewelry
| Cross Necklace | Cross-Border Personalized Cross Necklace Handmade Customization |
|---|---|
| Cross Pendant | Cross-Border Personalized Cross Pendant Handmade Customization |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Necklace | Cross-Border Personalized Cross Necklace Handmade Customization |
|---|---|
| Cross Pendant | Cross-Border Personalized Cross Pendant Handmade Customization |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























